Ragnar Swahn oljemålning
2018-04-06
533261
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAGNAR SWAHN (1888-1964): Kalmar Slott, signerad R. Swahn, olja på duk, ca 65x85 cm