Oljemålning 1800-tal
2018-04-12
533238
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskapsmotiv, olja på duk, otydlig signering, ca 34x44 cm
Renoverad