Roland Svensson färglitografi
2018-04-06
533235
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nattbris", signerad Roland S, 293/460, färglitografi, bildmått ca 29x41 cm
Skador: Gulnader
Glaset något grumligt