Kuverttallrikar mässing
2018-04-08
533233
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KUVERTTALLRIKAR, 12 st, 1900-talets andra hälft, mässing, diameter ca 28 cm
Smärre repor