Erland Cullberg oljemålning
2018-04-06
533152
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Abstrakt komposition, signerad E Cullberg, olja på duk, oramad, ca 116x89 cm
Duken är något ospänd