Ulrica Hydman Vallien
2018-04-06
533094
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad, numrerad, färglitografi, bladmått ca 65x48 cm