Olof Hermelin oljemålning
2018-04-06
533081
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OLOF HERMELIN (1827-1913): Vallgraven vid Gräfsnäs, signerad O.Hermelin och daterad -86, olja på duk, 49x35 cm