Matgrupp ek design Børge Mogensen
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, matgrupp, 7 dlr, bestående av: runt matbord, 6 stolar, ek, klädsel i cognacsfärgat skinn, sitthöjd ca 43, bordets diameter ca 129 cm
Bruksskick, vattenring och smärre fläckar på bordets skiva samt slitage på fotavsluten
533027
2018-04-05