Soffa i rokokostil
2018-04-11
533004
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALONGSSOFFA, rokokostil, 1900-talets första hälft, skuret och bemålat trä med förgyllda detaljer, lösa sittplymåer, klädsel i damast, bredd ca 188 cm
Klädsel med fläckar, hål och slitage