Stig Jonzon oljemålning
2018-04-05
532883
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STIG JONZON (1913-1987): "Stadsgård Stockholm´´, signerad Stig Jonzon, daterad 1966, olja på pannå, ca 60x73 cm