Ulrica Hydman Vallien
2018-04-08
532798
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad, numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x43 cm
Oramad