Richard Ryan Marilyn Monroe
2018-04-04
532674
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): (3) Marilyn Monroe, Identities acquired, signerade Ryan, numrerade 231/350, serigrafier, bladmått ca 64,5x51,5 cm
Oramade