Ishink med lock i nysilver
2018-04-04
532624
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ISHINK med lock, nysilver, 1900-talets andra hälft, med hänklar, fasetterad samt svagt vriden form, insatts i plast, höjd 18, diameter 14 cm
Smärre slitage