Orientmatta gallerimodell
2018-04-05
532623
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, Persisk, gallerimodell, old, ca 435x120 cm
Bruksslitage, kant med lagningar