Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-04-03
532599
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kvinnofigur, signerad och daterad Danii 1974, olja på duk på pannå, ca 70x50 cm