Fiol

Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

FIOL, 1900-talets första hälft, invändigt etikettmärkt "Copie de Antonius Stradivarius Cremonensis Anno 1721", i väska, längd ca 59, längd stråke ca 73 cm

Slitage, sarg med spricka(ca 15 mm), väskans nyckel saknas

532570

2018-04-03