Fiol
Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
FIOL, 1900-talets första hälft, invändigt etikettmärkt "Copie de Antonius Stradivarius Cremonensis Anno 1721", i väska, längd ca 59, längd stråke ca 73 cm
Slitage, sarg med spricka(ca 15 mm), väskans nyckel saknas
532570
2018-04-03