Peder Duke färglitografi
2018-04-03
532529
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEDER DUKE (1938-2003): Komposition, signerad och daterad Peder Duke 1991, numrerad 101/200, färgllitografi, ca 60x50 cm