Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PETER NYBORG (Danmark, född 1938): "To Ice Falls", komposition, signerad a tergo, daterad 2017, olja på duk, ca 127x49 cm
Duket är något ospänd
532502
2018-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här