Resealtare Tibet
2018-04-03
532501
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RESEALTARE/ BUDDHA, 2 st, 1900-talets början, Tibet, koppar samt vitmetall, höjd ca 10-14 cm, fodral medföljer
Slitage, en knapp saknas