Golvlampa design Josef Frank
2018-04-03
532445
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOSEF FRANK, golvlampa, Svenskt Tenn, modellnummer G2326, mässing, höj- och sänkbar, skärm med skador medföljer
Smärre slitage