Flaska vas Bertil Vallien
2018-04-05
532410
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL VALLIEN, "Satellite", flaska, vaser, 2 st, Kosta, 1900-talets andra hälft, undertill signerade, höjd ca 22-31 cm