Oidentifierad konstnär färglitografi
2018-04-02
532359
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Figurkomposition, otydligt signerad, daterad 2005 samt numrerad 14/20, färglitografi, ca 59,5x37 cm