Champagnestrutar 1800-tal
2018-04-02
532348
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CHAMPAGNESTRUTAR, 6 st, omkring 1800, slipad dekor, höjd 21 cm
Nagg