Oidentifierad konstnär
2018-04-02
532334
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Fåglar, otydligt signerad, akvarell, ca 34x24 cm