Ulrika Hydman-Vallien
2018-04-02
532320
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (född 1938-2018), litografi, signerad och numrerad 204/320, bildstrl ca 49 x 65 cm