Grand Tour - Skulptur
2018-04-12
532315
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTUR, lejon, (1800/1900-tal), alabaster, höjd ca 13 samt 16x7 cm
Avslag på sockeln, mindre nagg och slitage