Oljemålning 1700-tal
2018-04-02
532241
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Jesus, olja på duk, ca 184x116 cm
Duklagningar, retuscher