Stekfat flintgods
2018-04-05
532230
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STEKFAT, 2 st, 1900-talets början, flintgods, kinesiserande dekor i blått, längd ca 48,5 resp 51,5 cm
Nagg, glasyrslitage