Ljusstakar silver
2018-04-02
532228
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 2 par, silver, 1900-talets mitt, svenska importstämplar, konformad fot, höjd ca 11-12 cm
Fyllda