Sven Erixon litografi
2018-03-31
532038
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN X-ET ERIXSON (1899-1970): stadsbild, signerad, 27/75, färglitografi, ca 29x21 cm