Bägare Jönköping
2018-03-31
531901
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BÄGARE, silver, Carl Petter Tellander, Jönköping 1765, invändigt förgylld, räfflad fot, höjd 11 cm, vikt ca 111 g
Stötskador