Soffa chesterfieldmodell
2018-04-03
531874
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SOFFA, 1900-talets första hälft, chesterfieldmodell, djuphäftad klädsel i brunt skinn, på hjultrissor, längd ca 185, sitthöjd ca 46 cm
bruksslitage