Skåp Kina
2018-04-02
531855
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅP, Kina, 1900-tal, svart lack, dekor av figurer i relief, höjd 77 , 35x56 cm
bruksslitage