Kandelabrar
2018-03-30
531731
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, sten samt metall, 1900-talets börajn, för 3 ljus, på tassar, höjd 44,5 cm
Lagningar