Bengt Lindström färgetsning
2018-03-30
531685
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurscen, signerad med "Till Sven tillgivne vännen Bengt Lindström", EA, färgetsning, ca 64x49 cm
Fuktskada i marginalen