Bengt Lindström litografi
2018-03-30
531677
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad med dedikation "tillgivne vännen Bengt Lindström", 32/50, färglitografi, ca 61x47 cm