Lennart Rodhe litografi
2018-03-30
531640
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1978, 257/285, färglitografi, ladmått ca 65x50 cm