Olle Nordberg oljemålning
2018-03-30
531634
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Kvinna i soffa, signerad och daterad Olle Nordberg -59, olja på pannå, ca 46x55 cm