Stig Claesson färglitografi
2018-03-30
531610
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Stockholmsbild, signerad Stig Claesson, 16/75, färglitografi, ca 40x52 cm