Bordslampa glasfot
2018-03-30
531605
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets senare del, bubblig gråtonad glasmassa, höjd utan skärm 22 cm
Bruksslitage och mindre repor, smutsig skärm