Ferdinand Boberg etsning
2018-04-09
531462
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FERDINAND BOBERG (1860-1946), Stockholms Slott, signerad Ferdinand Boberg, etsning, 26x19 cm