Tapio Wirkkala vaser
2018-03-30
531457
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAPIO WIRKKALA (1915-1985), vaser, 2 st, varav en signerad och numrerad 364/1982, höjd ca 11-35,5 cm
Slitage, rispor undertill