Isaac Grünewald skiss
2018-03-30
531414
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Parklandskap, signerad Isaac, blyerts och akvarell, ca 28x21 cm