Mansporträtt oljemålning
2018-03-30
531386
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, otydlig påskrift a tergo, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 62x48 cm