Hugo Zuhr oljemålning
2018-04-13
531348
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
HUGO ZUHR (1895-1971): "Nakna träd", monogramsignerad, olja på duk, 63x75 cm