Fat samt 10 tallrikar
2018-04-02
531343
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, TALLRIKAR, 10 st., porslin, Kina, kanton, dekor i emaljfärger, järnoxid samt guld, diameter ca 20-33 cm
Delar med skador, slitage