Oljemålning 1800-tal
2018-04-02
531301
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör med familjescen, olja på duk, ca 52x71 cm
Mindre duklagning, krackelering