Vas
2018-04-03
531189
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VAS, Kina, 1800-tal, porslin, dekor i underglasyr, höjd ca 34 cm
mindre nagg, mindre lagning