Landskap med figur oljemålning
2018-03-29
531182
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med figur, skyltmärkt "Through the Woods, V Steenig" olja på duk, ca 45x60 cm
Lagning