Carsten Regild skulptur
2018-03-29
531177
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARSTEN REGILD (1941-1992), "Prod. Vargens Förlaga", signerad och daterad C. Regild -72, figursågad spånskiva mellan plexiglas, ca 40x30 cm
Saknar en skruv, smuts, spår efter tidigare tejp